Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love these, great quality
Color: Purple | 1 photo(s)

Square
| Material | ABS |
| Color | Purple |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Nail Shapes | Square |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 1.47-2.05 cm |
| Width | 1.1-1.95 cm |
| SKU | sb25040143618411811 |
Overall Rating: 4.91/5
Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love these, great quality
Color: Purple | 1 photo(s)
Author: I***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am in love with this nails OMG sooo cute
Color: Purple
Author: v***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute and look very different from all the usual, love these.
Color: Purple
Author: k***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect saves on acrylic nails
Color: Purple