Author: f***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très beau cour mes très beau
Color: SNatural

150%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Headband Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Body Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 123 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2410301122604040 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: f***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très beau cour mes très beau
Color: SNatural
Author: k***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sehr schöne Perücke 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: SNatural