- Video








Smart vakuumkoppmassageapparat - Värmande och kroppsskrapande koppmassageapparat för rygg, nacke och armar
SKU: sb260103130210426451514
Price and availability
143kr
Lär dig mer
Shoppingsäkerhet
Säkra betalningar
Integritetsskydd
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Burgundy |
| Occasion | Vacation |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Cupping |
| Längd | 7.8 cm |
| Bredd | 7.8 cm |
| Höjd | 9.4 cm |
| SKU | sb260103130210426451514 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 4809753 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.