Author: M***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my daughter really likes it
Color: Pink

| Batteries Included | Yes |
| Color | Blue |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 8" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2410226117819484 |
Author: M***0
Date:
Review: my daughter really likes it
Color: Pink
Author: p***s
Date:
Review: my daughter loves it
Color: Pink
Author: B***a
Date:
Review: Nice it looks like a pic my daughter love it aloteee so i recommend it for kids
Color: Pink
Author: b***3
Date:
Review: beautiful
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.