Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great quality
Color: Green

32GB
2GB
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041096804746688 |
Author: c***e
Date:
Review: great quality
Color: Green
Author: T***u
Date:
Review: Good items but batteries draining out too quickly.
Color: Black
Author: l***a
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍
Color: Green
Author: n***9
Date:
Review: amazing very good quality
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.