Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to the photo. Fast delivery. Soo cute.
Color: Green
Size: 2m
From
Type C
Lightning
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Green |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2402277693916688 |
Author: k***a
Date:
Review: True to the photo. Fast delivery. Soo cute.
Color: Green
Size: 2m
Author: b***s
Date:
Review: works great have it for back up
Color: Green
Size: 1m
Author: j***d
Date:
Review: cute just like picture
Color: Green
Size: 1m
Author: P***o
Date:
Review: Perfect.. fast charging..
Color: Green
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.