
(9 New) Apple IPhone 12 Pro Max, Dual SIM, Battery Health>70%, Used - Good
Price and availability
From
ROM
Blue-256GB
White-128GB
Gray-256GB
Gold-256GB
White-512GB
Blue-128GB
Gray-512GB
Gold-512GB
Gray-128GB
Blue-512GB
White-256GB
Gold-128GB

From
Blue-256GB
White-128GB
Gray-256GB
Gold-256GB
White-512GB
Blue-128GB
Gray-512GB
Gold-512GB
Gray-128GB
Blue-512GB
White-256GB
Gold-128GB
1. Condition – Good: L3 Mini Flower Machine (9/10): Obvious scratches on the exterior, all other functions are normal. 2. Accessories: Battery health >70%, all other accessories are original. 3. Memory: Multiple memory options available. 4. Colors: Multiple colors available.
| Charger | Not include a charger |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 Pro Max |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3582mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw260330113913350320901 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9852636 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.