Author: L***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Color: Dark Brown

8 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 88 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2406054158938882 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: L***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Color: Dark Brown
Author: h***0
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Nice quality I kept it
Color: Black
Author: r***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Un producto de muy buena calidad tal y como se ve en la foto, sin duda lo volvería a comprar.
Color: Brown Highlight
Author: d***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy original y de buen aspecto
Color: Dark Brown | 1 photo(s)