Author: o***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fab colour and style!
Color: Multicolor | 2 photo(s)
16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 172 g |
| Length | 43 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2303142544700107 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: o***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fab colour and style!
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: m***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely. Fits very well
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: s***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Omg how cute this wig is love it and i wear it all the time !!! Please like🥰😭
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: g***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really like this wig. Nice colours & style, good quality too. This one is more like 18 inches long, which I prefer.
Color: Pink Highlight | 3 photo(s)