Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks great! Just like the picture, natural brown!
Color: Brown
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 142 g |
| Length | 31 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303307067776642 |
Author: s***1
Date:
Review: It looks great! Just like the picture, natural brown!
Color: Brown
Author: c***3
Date:
Review: Love this! Thanks SHEIN. Couldn’t ask for more. Please like this comment!
Color: Multicolor
Author: n***3
Date:
Review: Good quality and fast delivery
Color: Brown
Author: h***i
Date:
Review: Good quality as always with Shein orders!
Color: Dusty Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.