Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Jätte fin fick klippa luggen håret blir lite mer trassligt men den funkar absolut kunde haft bättre spänne för att anpassa storleken på den
Färg: Multifärgad
16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 172 g |
| Längd | 43 cm |
| Krona | 57 cm |
| SKU | sb2303142544700107 |
Author: m***7
Date:
Review: Jätte fin fick klippa luggen håret blir lite mer trassligt men den funkar absolut kunde haft bättre spänne för att anpassa storleken på den
Färg: Multifärgad
Author: u***n
Date:
Review: Jättefin. Ganska lik bilden, lite lång lugg och varm men annars över förväntan
Färg: Multifärgad
Author: p***0
Date:
Review: goooooooooood
Färg: Multifärgad
Author: C***1
Date:
Review: True to the picture, it's ok!
Färg: Multifärgad
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.