Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfectas
Color: Multicolor
Size: Cool Green Dinosaur
Beautiful Pink Dinosaur
Cool Green Dinosaur
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Multicolor |
| Brand | Other |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | sl260111212351562768524 |
Author: b***5
Date:
Review: Perfectas
Color: Multicolor
Size: Cool Green Dinosaur
Author: A***o
Date:
Review: No funciona, la encendí y se apagó solo y sigue en estado de “ encendido “ hasta que se acabe la batería. Intente “ forzar “ el apago pero no se puede, encima parece un juguete de niños, que en cualquier momento se va a separar la pantalla de la parte trasera
Color: Multicolor
Size: Beautiful Pink Dinosaur
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.