Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: overall looks great
Color: Blue

32GB
2GB
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041805881875777 |
Author: k***5
Date:
Review: overall looks great
Color: Blue
Author: c***4
Date:
Review: very nice quality very happy
Color: Pink
Author: s***l
Date:
Review: Very good. It has nice games for the kids. Abit smaller than expected
Color: Blue
Author: G***y
Date:
Review: I ordered a mix of things from SHEIN this time – a dress, some household bits, and a couple of little gadgets – and overall I’m actually really happy with everything.
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.