Author: B***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My son loves it break prove and shock prove the case is really nice easy to use and highly recommended for kids who break thier tables verry affordable aswell
Color: Blue

2GB
16GB
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Features | None |
| Color | Purple |
| Brand | Other |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se251111761109911156 |
Author: B***a
Date:
Review: My son loves it break prove and shock prove the case is really nice easy to use and highly recommended for kids who break thier tables verry affordable aswell
Color: Blue
Author: l***4
Date:
Review: I highly recommend. It’s not slow it’s good and fast
Color: Blue
Author: k***7
Date:
Review: super kao na slici je bas
Color: Blue
Author: s***6
Date:
Review: love it
Color: Hot Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.