Author: E***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality and lush colour x
Color: Pink | Size: one-size | 3 photo(s)

| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 1.4 cm |
| Width | 9.8 cm |
| Length | 11.9 cm |
| SKU | sb2306245347888883 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: E***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality and lush colour x
Color: Pink | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: g***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super super effective, works well, exactly like picture, great quality, puts the hair up so easily, I recommend!
Color: Pink | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good clips and amazing quality
Color: Black | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: l***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely recommend these
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)