Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Splnilo účel. Jen Škoda, že není širší. Kombinovaná jsem ještě s jedním.
Color: Purple

18 inch
| Color | Coffee Brown |
| Type | Hair Bulk Without Weft |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 2.2 g |
| Length | 46.5 cm |
| Width | 5 cm |
| SKU | sb2212252146744220 |
Author: l***a
Date:
Review: Splnilo účel. Jen Škoda, že není širší. Kombinovaná jsem ještě s jedním.
Color: Purple
Author: k***o
Date:
Review: Unas extensiones muy chulos y con un color muy brillante. Fáciles de poner y quedan bien.
Color: Red
Author: H***i
Date:
Review: Sehr sehr schön😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍echt cool
Color: Blue
Author: n***m
Date:
Review: zitten erg leuk in je haar
Color: Hot Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.