Author: p***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: waooooooooo, this hair is super beautiful, I love it, thank you shein.
Color: SNatural | 3 photo(s)


150Density 13*4*1
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNATURAL/30 |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 103 g |
| Crown | 56 cm |
| Length | 15.24 cm |
| SKU | sb2401204842374718 |
Overall Rating: 4.62/5
Author: p***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: waooooooooo, this hair is super beautiful, I love it, thank you shein.
Color: SNatural | 3 photo(s)
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful wig very good
Color: SNATURAL/27
Author: e***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wow wow wow cute 😍 💖 💕
Color: Rooted & Ombre
Author: f***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the hair is soft just as described
Color: SNATURAL/30 | 1 photo(s)