Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very fast delivery, great length and fast charger
Color: Red
Size: Type C

Type C
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Purple |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312195131198979 |
Author: l***1
Date:
Review: very fast delivery, great length and fast charger
Color: Red
Size: Type C
Author: a***k
Date:
Review: very nice works well
Color: Red
Size: Type C
Author: l***1
Date:
Review: very fast delivery, great lengtlengthand also .fast charger
Color: Green
Size: Type C
Author: M***l
Date:
Review: Love it
Color: Green
Size: Type C
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.