Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great cable, easy charging
Color: White
Size: 3 meters 1 pack

From
1 meter 1 pack
2 meters 1 pack
3 meters 1 pack
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw2403077515907008 |
Author: l***a
Date:
Review: great cable, easy charging
Color: White
Size: 3 meters 1 pack
Author: l***a
Date:
Review: it's very good quality 👌
Color: White
Size: 1 meter 1 pack
Author: g***e
Date:
Review: good product, as described
Color: White
Size: 2 meters 1 pack
Author: V***K
Date:
Review: Very fast change ❤️❤️❤️❤️
Color: White
Size: 1 meter 1 pack
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.