Author: s***a
Date:
Review: love this charger wire it's robust and super long. no more sitting at awkward angles cause of a short charger lead...
Color: Multicolor
Size: 3m

From
White
Pink
Purple
Green
Blue
Grey
Red
Gold
Rose Red
1m
2m
3m
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw2406249610610617 |
Author: s***a
Date:
Review: love this charger wire it's robust and super long. no more sitting at awkward angles cause of a short charger lead...
Color: Multicolor
Size: 3m
Author: c***a
Date:
Review: Very good material, no smeel, fit perfect, not to small, like in the picture, nice colour
Color: Multicolor
Size: 3m
Author: a***3
Date:
Review: very good and I love it cuz it's so long
Color: Multicolor
Size: 3m
Author: s***h
Date:
Review: Lovely long charge cable..I have purchased these many times from here.
Color: Multicolor
Size: 3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.