Author: s***6
Date:
Review: Works really well and super long
Color: Multicolor
Size: 3m

From
White
Blue
Purple
Pink
Red
Gold
Green
Grey
Rose Red
1m
2m
3m
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251022831139845405 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 9906587 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: Works really well and super long
Color: Multicolor
Size: 3m
Author: e***8
Date:
Review: Just as described. Good quality too
Color: Multicolor
Size: 3m
Author: o***a
Date:
Review: great, looks very resistant
Color: Multicolor
Size: 3m
Author: m***0
Date:
Review: Quick delivery very pleased
Color: Multicolor
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.