Author: s***s
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: I will bring it for me mom, she ordered it 😂
Color: Natural Black
6 Inch
180%
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 92 g |
| Length | 16 cm |
| Width | 10 cm |
| Crown | 22.5 cm |
| Diameter | 10 cm |
| SKU | sb260121193425059939522 |
Author: s***s
Date:
Review: I will bring it for me mom, she ordered it 😂
Color: Natural Black
Author: m***o
Date:
Review: Non è proprio come nella foto ma non è male.
Color: Natural Black
Author: l***a
Date:
Review: non è uguale all immagine
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.