
NEW
5pcs Gradient Nail Art Liner Pens - Ultra Fine Detailing Brushes
SKU: sb260427114424512707351
Price and availability
30kr
General Specification
5Pcs
Size Guide
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

5Pcs
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Set |
| Height | 1 cm |
| Length | 16 cm |
| Width | 3.5 cm |
| SKU | sb260427114424512707351 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.