Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good on your nails
Color: Black
Size: 2
2
| Material | Aluminum |
| Handle Material | Metal |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Hot Pink |
| Type | Nail Art Brush Set |
| Height | 17.7 cm |
| Length | 0.6 cm |
| Width | 0.6 cm |
| SKU | sb2303066074579365 |
Author: m***u
Date:
Review: Very good on your nails
Color: Black
Size: 2
Author: d***d
Date:
Review: their very easy to use and paint on nail reccomend
Color: Champagne
Size: 2
Author: 7***8
Date:
Review: These brushes are the best for nail art
Color: Black
Size: 2
Author: z***6
Date:
Review: Good quality, looks promising
Color: Baby Pink
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.