Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good on your nails
Color: Black
Size: 2
2
| Material | Aluminum |
| Handle Material | Metal |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Black |
| Type | Nail Art Brush Set |
| Height | 17.7 cm |
| Length | 0.6 cm |
| Width | 0.6 cm |
| SKU | sb2303066074530446 |
Author: m***u
Date:
Review: Very good on your nails
Color: Black
Size: 2
Author: d***d
Date:
Review: their very easy to use and paint on nail reccomend
Color: Champagne
Size: 2
Author: m***4
Date:
Review: These are pretty and useful
Color: Black
Size: 2
Author: B***a
Date:
Review: Beautiful quality brushes. Just the right amount of bristles for a perfect line. I’m very happy with them.
Color: Black
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.