
NEW
50pcs Non-Woven Fabric Depilatory Strips, Tear-Resistant Wax Paper Rolls Hair Removal Wax Strips Depilation Tool
SKU: sb260504152020927726495
Price and availability
24kr
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Material | Non-woven Fabric |
| Composition | 100% Viscose |
| Ideal for | Men |
| Color | White |
| Type | Other Razor Accessories |
| Height | 2.5 cm |
| Width | 6.5 cm |
| Length | 20 cm |
| SKU | sb260504152020927726495 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.