Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute, can't wait to take photos
Color: LK-007 Black
Camera
Camera+32GB
Camera + 128GB
Camera+64GB
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Q12 Purple-sticker + Card Reader |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401711660 |
Author: a***e
Date:
Review: so cute, can't wait to take photos
Color: LK-007 Black
Author: o***5
Date:
Review: great quality love ittt
Color: LK-007 Purple
Author: r***e
Date:
Review: got this camera for my son and he absolutely loves it has games does timed pictures and videos and so much more highly recommend
Color: LK-007 Black
Author: m***6
Date:
Review: excellent
Color: LK-007 Yellow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.