
Ny
5 rullar washitejp i makaronfärger, enfärgat klistermärkesset, regnbågsfärgad maskeringstejp, färgglada dekorativa klistermärken, lämpliga för scrapbooking, dagböcker, konstprojekt, handarbete och skolstartstillbehör för studenter
SKU: ss260908160697305103933
Price and availability
41kr
Stiltyp:
Flerfärgad
Färg
SDRT251205-8
SDRT251205-9
SDRT251205-12
SDRT251205-11
SDRT251205-10
SDRT251205-2
SDRT251205-3
SDRT251205-1
SDRT251205-6
SDRT251205-7
SDRT251205-4
SDRT251205-5
Storleksguide
Lär dig mer
Shoppingsäkerhet
Säkra betalningar
Integritetsskydd