Author: k***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very useful and easy to use
Color: Clear | Size: one-size
| Material | PE |
| Power Supply | None |
| Features | Non-Slip |
| Color | Apricot |
| Type | Foot Scrubs |
| Batteries Included | No |
| Length | 3.9 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb2309235620039937 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: k***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very useful and easy to use
Color: Clear | Size: one-size
Author: e***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: As expected, very happy
Color: Clear | Size: one-size
Author: v***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Will be perfect for my sensitive, poor feet.
Color: Clear | Size: one-size
Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice one, I am satistfied.
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)