Author: a***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super fine og Go kvalitet 👍
Color: Black
Size: one-size

| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| Length | 2.8 cm |
| Width | 0.5 cm |
| Height | 23.4 cm |
| SKU | sb2111109117918829 |
Author: a***d
Date:
Review: Super fine og Go kvalitet 👍
Color: Black
Size: one-size
Author: n***n
Date:
Review: So handy to have, love it
Color: Black
Size: one-size
Author: 4***8
Date:
Review: woooowwwwwww perfect thanks
Color: Black
Size: one-size
Author: a***7
Date:
Review: very good quality very nice packaging
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.