Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing product! very satisfied
Color: Black
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Rat Tail Comb |
| Length | 22 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 0.3 cm |
| SKU | sb2305105024292066 |
Author: 3***7
Date:
Review: amazing product! very satisfied
Color: Black
Size: one-size
Author: L***y
Date:
Review: As pictured good quality comb set
Color: Black
Size: one-size
Author: b***8
Date:
Review: Seher schönnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Color: Black
Size: one-size
Author: G***s
Date:
Review: Es perfecto va genial es la tercera vez que lo compro❤️❤️❤️❤️❤️lo recomiendo
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.