Author: p***a
Date:
Review: i really reccomend itt!! my favorite, my friends also love it. it's a cute and cheap variation of other digitals and it's super easy to import the pictures 💕💕
Color: Silver
From
Camera+32GB Memory Card
Camera+64GB Memory Card
Camera+No Memory Card
Camera + 128GB
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 2.7K |
| Color | LK-007 Black |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Up to 1 X |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 640x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 10 to 19.9 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 36.01W-50MP |
| Lens Mount | Other |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2409100289008857 |
Author: p***a
Date:
Review: i really reccomend itt!! my favorite, my friends also love it. it's a cute and cheap variation of other digitals and it's super easy to import the pictures 💕💕
Color: Silver
Author: s***5
Date:
Review: cute little camera. good for price. has a plastic like outer layer but can't complain
Color: White
Author: l***6
Date:
Review: Omg this is so good, I love it!
Color: Black + Card Reader
Author: l***y
Date:
Review: OMGGGGG SO SO GOOD IM IN LOVE !!!! the best purchase EVER !! the quality is good for a shein article i’m impressed !! it can take photo and video and even have a flash it’s so cool !!!!! it has also a mirror at the front of the camera to take selfie it’s so cool !! like fort points please
Color: Silver
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.