Author: p***3
Date:
Review: very nice! (give your girl some likes please im poor)
Color: Silver
From
Camera
Camera + 32GB SD Memory Card
Camera+64GB Memory Card
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Silver |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Resolution | 800x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 8X |
| Sensor Size | 1/2.6" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 18-55mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 44MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2410161374714166 |
Author: p***3
Date:
Review: very nice! (give your girl some likes please im poor)
Color: Silver
Author: g***1
Date:
Review: love it, it js is very nice for a vintage looking foto
Color: Pink
Author: v***7
Date:
Review: love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it love it
Color: Silver
Author: a***4
Date:
Review: soo good it has a bunch of filters i love it !!!!!
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.