

※ Mini Smartphone Phone ① Network : 4G ② Memory : 3GB RAM + 32GB ROM ③ System : Android 12 ④ Battery : 2000mAh ⑤ Color : Black / Blue / Orange ⑥ Frequency Segment: GSM:850/900/1800/1900 WCDMA:/B1/B2/B4/B5/B8 FDD:B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B20/B28/B28A/B66 TDD:B34/B38/B39/B40/B41 ⑦ Connector Type : USB Type C ⑧ Wireless Property : With Wi-Fi function. ※ What's in the box ? Smart phone * 1 Phone case * 1 Screen protector * 1 Data cable * 1
| Color | Blue |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 4" |
| Rear Camera | 5MP |
| Front Camera | 2MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw260107142250064838243 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 7650930 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.