Author: M***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this!..........
Color: Maroon

30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | U-Shaped Forehead Lace Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 4*2 |
| Net Weight | 311 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2305176333611058 |
Author: M***o
Date:
Review: Love this!..........
Color: Maroon
Author: 4***8
Date:
Review: Looks so plastic and thin
Color: Multicolor
Author: E***o
Date:
Review: tiene poco pelo pero creo que como base me servirá además por el precio está bien
Color: Beige
Author: t***2
Date:
Review: wowww larga bonita muero por probarla
Color: Maroon
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.