Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very gooood. i like it❤️quality product.
Color: Coral Pink
Size: one-size
| Material | Polyester |
| Composition | 99% Polyester |
| Ideal for | Women |
| Color | Burgundy |
| Type | Hair Rollers |
| Width | 9.5 cm |
| Length | 98 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2305164171503489 |
Author: k***a
Date:
Review: very gooood. i like it❤️quality product.
Color: Coral Pink
Size: one-size
Author: l***i
Date:
Review: It's very comfy and easy to use pls like I'm broke
Color: Black
Size: one-size
Author: 4***3
Date:
Review: really good cute curls
Color: White
Size: one-size
Author: t***o
Date:
Review: easy to use and looks prettyy
Color: Coral Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.