Author: n***9
Date:
Review: satisfied with this , good quality, stretch is good too & will definitely purchase more in the future!!❤️
Color: Multicolor

3pcs
| Material | ABS |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| Length | 18 cm |
| Width | 1.5 cm |
| Height | 0.5 cm |
| Thickness | 0.2 cm |
| SKU | sb2402227277382593 |
Author: n***9
Date:
Review: satisfied with this , good quality, stretch is good too & will definitely purchase more in the future!!❤️
Color: Multicolor
Author: a***.
Date:
Review: So handy and useful to wear
Color: Multicolor
Author: t***a
Date:
Review: Amazing product, I love it thank you
Color: Black
Author: e***3
Date:
Review: Surprisingly Effective! I honestly wasn’t sure what to expect, but these actually work! They pull just enough to give a subtle lifted look without feeling too tight or uncomfortable.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.