
NEW
3mm Acrylic Rhinestone Stickers, Multi-Color Round Facial Gems, Hair Jewelry DIY Diamond Stickers
SKU: sb260506175995445093942
Price and availability
16kr
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Width | 10 cm |
| Length | 26 cm |
| SKU | sb260506175995445093942 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.