Author: D***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same as picture shown as image
Color: Grey

34 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burnt Orange |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 335 g |
| Length | 90 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb260320173616613658421 |
Author: D***l
Date:
Review: Same as picture shown as image
Color: Grey
Author: D***l
Date:
Review: Same as picture shown as image
Color: Dark Brown
Author: D***l
Date:
Review: Same as picture shown best wig and great quality got it in almost every colours
Color: Multicolor
Author: D***l
Date:
Review: Same as picture shown 🔥🔥🔥🔥🔥
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.