Author: c***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exactly as described will buy again
Color: Multicolor

30 Nail Art Decals
| Material | Pu |
| Pattern Type | Plain |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Height | 0.7 cm |
| Length | 6.3 cm |
| Width | 5.3 cm |
| SKU | sb25022115013113340 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: c***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exactly as described will buy again
Color: Multicolor
Author: 6***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Granddaughter loves them
Color: Multicolor
Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Grande variedade de flores e folhas
Color: Multicolor
Author: b***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gutttttttt😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😍😌😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Multicolor