Author: a***_
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice nails and great quality
Color: Pink

Medium Ballerina
15 Sizes
| Material | PMMA |
| Color | Dusty Pink |
| Pattern Type | Geometric |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | 3D Nails |
| Height | 0.33 cm |
| Length | 1.96 cm |
| Width | 0.64 cm |
| SKU | sb2312149043036255 |
Author: a***_
Date:
Review: Nice nails and great quality
Color: Pink
Author: a***_
Date:
Review: Nice nails and great quality
Color: Dusty Pink
Author: a***n
Date:
Review: Olbrzymia ilość świetnych paznokci. Dosyć twarde. Polecam.
Color: Baby Pink
Author: m***a
Date:
Review: Stupende!!!!!!+!+++ È più di un anno che acquisto unghie Shein e le attacco con il gel, metodo press on ! Durano oltre 3 settimane e sono semplicemente meravigliose!
Color: Dusty Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.