Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it like the photo quslity high
Color: Black | 1 photo(s)

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2402179827144428 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it like the photo quslity high
Color: Black | 1 photo(s)
Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It was okay it was cheap material but it look okay
Color: Black
Author: A***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pretty thick and natural hair
Color: Black | 2 photo(s)
Author: f***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fin peruk ser bra ut
Color: Black