Author: j***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks verryy good for the prize
Color: Black
30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312011843376169 |
Author: j***a
Date:
Review: It looks verryy good for the prize
Color: Black
Author: f***e
Date:
Review: so cute imma use for my homura cosplay
Color: Black
Author: n***a
Date:
Review: I recommend the wig is amazing and good quality
Color: Black
Author: m***k
Date:
Review: Beautiful and comfortable. Pitch black so love it!
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.