Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مبينة ممتازة بس لسه ما جربتها مشان السرعة
Färg: Svart
Storlek: 2m

Från
1.2M
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Black |
| Interface | Android |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25040974262027463 |
Author: s***6
Date:
Review: مبينة ممتازة بس لسه ما جربتها مشان السرعة
Färg: Svart
Storlek: 2m
Author: m***2
Date:
Review: لماذا تبالغون لماذا لاتجعلوا الأمور اسهل فقط كلمة واحدة تكفي لابأس
Färg: Svart
Storlek: 2m
Author: m***1
Date:
Review: Funkar som den ska
Färg: Svart
Storlek: 2m
Author: m***e
Date:
Review: Mkt fin bra , som man ser i bilden.
Färg: Svart
Storlek: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.