Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good volume, not to loud, and also comfortable in the ears.
Color: Blue
Size: one-size
3.5mm
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 8mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Color | White |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2306300682097981 |
Author: t***2
Date:
Review: very good volume, not to loud, and also comfortable in the ears.
Color: Blue
Size: one-size
Author: m***l
Date:
Review: love, they work great
Color: White
Size: one-size
Author: s***e
Date:
Review: Very good love this buy
Color: White
Size: one-size
Author: A***R
Date:
Review: Is working fine. I like the colour
Color: Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.