Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hade på en utklädnad och var väldigt uppskattat
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek

| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Längd | 0.1 cm |
| SKU | sb2301305792333900 |
Overall Rating: 4.79/5
Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hade på en utklädnad och var väldigt uppskattat
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek
Author: J***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to use and it lasts all night 😉
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek
Author: j***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super cute perfect for a party!
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)
Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: haven't used these yet, but they seem really easy to use and nice quality
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)