Author: x***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice and pretty not just suitable for the face
Color: White
Size: one-size

| Material | ABS |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.5 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Length | 13 cm |
| SKU | sb2310280800004314 |
Author: x***4
Date:
Review: Nice and pretty not just suitable for the face
Color: White
Size: one-size
Author: m***y
Date:
Review: fantastic value for money, the beast for arts and crafts.
Color: White
Size: one-size
Author: a***i
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: White
Size: one-size
Author: m***y
Date:
Review: beautiful plenty on the paper.
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.