Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is really cute and cooling
Color: Blue | Size: Eye Mask + Water Bag | 1 photo(s)

Eye Mask + Water Bag
| Material | Polyester |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Pink |
| Type | Ice Gel Eye Mask |
| Length | 19.3 cm |
| Width | 9.3 cm |
| Height | 0.8 cm |
| SKU | sb2312191948674222 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is really cute and cooling
Color: Blue | Size: Eye Mask + Water Bag | 1 photo(s)
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: not used yet but looking forward to some zen
Color: Cadet Blue | Size: Eye Mask + Water Bag | 2 photo(s)
Author: t***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I Love this, I keep it in the fridge for a fews hour before using it thou.
Color: Pink | Size: Eye Mask + Water Bag | 1 photo(s)
Author: f***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: yeah i liked ut was really bice good quality
Color: Blue | Size: Eye Mask + Water Bag