Author: n***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfecto para cualquier festival. Duran mucho!
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Length | 0.1 cm |
| SKU | sb2309281135134161 |
Author: n***e
Date:
Review: Perfecto para cualquier festival. Duran mucho!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***6
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: i***i
Date:
Review: Piedritas muy bonitas , igual que en la foto muy recomendables la verdad
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.