Author: g***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good!!!!!!!
Color: 2

| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | 2 |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Lightweight |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25090829524214527 |
Overall Rating: 4.72/5
Author: g***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good!!!!!!!
Color: 2
Author: j***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hope it eill work, on first sight it is a good qualitty
Color: 2 | 1 photo(s)
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not the right fit for mine but my friend used them and they work good
Color: 2
Author: 3***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful. wery fast delivery
Color: 2